piątek, 19 grudnia 2008

2012

Co o tym myślicie? istnieje wiele przepowiedni o końcu świata...Według przekazów starożytnych Majów Egipcjan oraz Sumeróww 2012 nadejdzie kataklizm ,który zniszczy wszystkie cywilizacje na ziemi. Dojdzie wtedy to tzn precesji słonecznej czyli hiper aktywności słońca ,co w katastrofalny sposób wpłynie na nasza planetę. Słonce będzie emitować tak potężne promieniowanie, ze jądro Ziemi zacznie pełnić funkcje cewki elektromagnetycznej w efekcie czego dojdzie do zmiany biegunów czyli przybiegunowania. Siła pola magnetycznego Słońca będzie tak potężna ,ze Ziemia zwolni,zacznie się wywracać, nastąpi błyskawiczna zmiana biegunów, po czym ruszy ponownie kręcąc się w druga stronę.Zapiski Majów I Egipcjan precyzyjnie określają datę ostatniej hiperakywności Słońca,która miała miejsce w roku 9792 p.n.e Data ta idealnie pokrywa sie z ustaleniami geologów,którzy podejrzewają ,ze to własnie wtedy na Ziemi doszło do gigantycznego potopu,o którym mówi również biblia:

''Będa znaki na słońcu ,księżycu i gwiazdach, a na ziemi trwoga narodów bezradnych wobec szumu morzai jego nawałnicy.Ludzie mdleć będą ze strachu,w oczekiwaniu wydarzeń zagrażających ziemi. Albowiem moce niebios zostaną wstrząśnięte"

Ewangelia wg św Łukasza

Majowie jak i Egipcjanie posiadali MEGA wiedzę o astronomii i wiedzieli ze precesja słoneczna jest czymś zwyczajnym i powtarza się cyklicznie co 11,5 tys lat.właśnie 21.12.2012 dojdzie do niespotykanego ustawienia planet,które zawsze związane jest z morderczą faza aktywności Słońca.

co na ten temat myślicie?

Łukasz

www.KITE-WAY.com

cytat z...

http://ekstra.sport.pl/ekstra/1,151825,19971902,amazonski-triatlon.html?disableRedirects=true - Cały czas płynąłem za Marcinem na wynajęte...