wtorek, 5 lutego 2013

Rebel Luk nie lubi sie pytac:)


Wpis z  Faceboooka
"Łukaszu "to ja jestem od pogody" Machowski vel lucas, luc, lub rebeluk:) (czy jak to ty sie tam zwiesz:) Poraz kolejny bez zadnego pytania uzyłes moich zdjec w swoich materiałach promocyjnych nie podpisujac lub nie informujac kto jest ich autorem https://www.youtube.com/watch?v=Lc73F0y-siw 3.30 min 
Gdyby miało to miejsce poraz pierwszy to prawdopodobnie nie powiedział bym nic. Ale sytucja powtarza sie co jakis czas od momentu kiedy na samym począku ( to był pierwszy moj problem z toba..) osadzałes na swoim koncie vimeo moje filmy z swoim podpisem. Nie mam zamiaru cie straszyc zadnymi sądami bo to smierdzi Gienią na kilometr: i jest smieszne) Nigdy nie skumałes tego ze trzeba sie zapytac i bez problemu mozna dostac. Jeszcze raz oficjalnie odmawiam ci jakichkolwiek praw do umieszczania jakichkolwiek moich materiałów w jakichkolwiek swoich produkcjach. tym bardziej promocyjnych.Wbij to sobie w koncu do głowy: "Trzymam sie z dala od waldassa produkcji:) napisz to sobie na kartce i przybij na scianie swojego pokoju:) 
nie pozdrawiam Waldasso"
Zniknał momentalnie...

Nie jestem swięty, 
uzywam cudze materiały w sowich produkcjach lub publikacjach  ale mam zasade:
nie uzywam ich w produkcjach komercyjnych ( promujących moja działaność lub pozwalajacych na zarobienie pieniedzy) i to jest podstawa...oraz zawsze jak moge i mam ku temu sposobność staram sie oznaczać ich pochodzenie i autora.
W przypadku kolegi rebeluka te zasady wogóle nie funkcjonują. Obciachem i skrajmym idiotyzmem jest straszenie kogolowiek sądami i policją sam nie jestem kryształowy ani nie mam na nazwisko Gienieczko ale do diabła to trwa juz prawie 4 lata, i ciagle słysze ze sorry pomyliłem sie zapomniałem etc itd. Twórcy tego wywiadu ( heheh) dostali moje matriały od kolegi rebelkuka no bo od kogo innego??? Jak to sie dziej kolego rebel??? ze tak bardzo mnie nie lubisz ale juz moje zdjecia i filmy BARDZO:) Doskonale pamietam jak na poczatku naszej znajomosci, po nakreceniu pary filmów z toba w roli głownej ( w sumie chyba kawal dobrej roboty wtedy odwaliłem co?:) znalazłem je nagle sciągniete z moje konta i wrzucone na konto uwczesnego LUKA ( teraz doszło rebel, ostrzej tak chyba nie?:) z info o autorstwie Łukasz Machowskiego plus zawrtymi w komentarzach opowiesciami jak ten film zrobił i w jakich warunkach...Niniejszym zwracam sie do ciebie z uprzejma prośbą:
Łukaszu Machowski rób sobie człowieku co tam chcesz:) stawaj na głowie, na rekach, na uszach, lataj, pływaj, biegaj, ale wbij sobie do głowy że używanie jakichkolwiek moich materiałów (Waldasso) przez Machowskiego jest ZABRONIONE:) zrób se swoje i sie odwal:) rebelkuku 
P.S video znikneło:) na złodzieju czapka gore heheheh hehehe ale zachował sie screen:)
A na koniec zebys nie pomyślał ze jestem nadmiernie spiety specjalna dedykacja dla ciebie i dla twojej szanownej małzonki Ani:)

To były piekne czasy prawda?:)  aaa zapomniałem co sie stało z ta dzieczyna z klipu?kite-way.com ver.1.1 still under edit from Waldasso on Vimeo.

cytat z...

http://ekstra.sport.pl/ekstra/1,151825,19971902,amazonski-triatlon.html?disableRedirects=true - Cały czas płynąłem za Marcinem na wynajęte...