niedziela, 20 czerwca 2010

Barki na Grand Canal Dublin foto by Grace

Tam jedzie Klon z ekipą Motoleopard...Kirgizja jak po wojnie. Nawet 2000 zabitych?

Tam jedzie Klon z ekipą Motoleopard...Kirgizja jak po wojnie. Nawet 2000 zabitych?: " Liczba ofiar zamieszek może dziesięciokrotnie przewyższać oficjalną liczbę 190 zabitych - przyznała premier tymczasowego rządu kirgiskiego Roza Otunbajewa W piątek Otunbajewa złożyła niezapowiedzianą wizytę w Oszu, stolicy regionu, gdzie kilka dni temu doszło do krwawych pogromów Uzbeków. "Miasto wygląda jak obrazki z drugiej wojny światowej" - pisała dziennikarka niezależnego portalu Ferghana.ru, który na bieżąco relacjonuje ro..."

Motoleopard - relacja No.1 18.06.2010

Motoleopard - relacja No.1 18.06.2010: " Dzisiaj rusza Motoleoprad.Nieprawdopodobna wyprawa teamu Klona.Dwie grupy : Moto i R. Klon bretem cisna na swoich motorach ( KTM ) przez UK, Polske Niemcy aż do Azji, Kirgizji, żeby tam złojic Pobiede, Khan Tengri i moze cos jeszce:) Druzyna R piechurzy, samolotem do Biszkeku a potem w góry Tien Szan... Taki był plan!!! ale od miesiąca w tamtym rejonie wiata szaleje wojna! Regularne bitwy, wojsko, strzelaniny...Co zrobia nasi smiałkowie tego na dzień dzisiejszy..."

cytat z...

http://ekstra.sport.pl/ekstra/1,151825,19971902,amazonski-triatlon.html?disableRedirects=true - Cały czas płynąłem za Marcinem na wynajęte...