środa, 16 grudnia 2009

Teneryfa luty 2010

Po wielu dyskusjach a, zwłaszcza po naszym rekonesansowym pobycie na Teneryfie, postanowiliśmy zmienic cel lutowej wyprawy nurkowej z El Hierro na Teneryfe. Dlczego?
Ano dlatego że, Nurkowanie na Teneryfie do najgorszych nie należy ( sic ) a w dodatku jest naprawde bardzo tanie.A to zdaje sie może być dla wielu nas decydujące.
Nasza propozycja wyglada nastepująco:
Data wyprawy to 7-14 luty. ( zawsze można termin dopasować do Waszych możliwości )
Bilety w tej chwili można nabyć w cenie ok 100 euro w dwie strony.
Pakiet sześciu nurkowań razem z zakwaterowaniem na tydzień to ok 280 euro na osobę.
Pakiet 8 nurkowań razem z zakwaterowaniem to 340 euro na osobę.
Zapewniamy transport z lotniska i na lotnisko. Centrum nurkowe w którym będziemy nurkować mieści się pare minut drogi od miejsca naszego zakwaterowania.
Zakwaterowanie w kompleksie mieszkalno wypoczynkowym Orlando w Las Americas ( bardzo blisko do centrum i plazy ) Zakwaterowani będziemy po cztery osoby w dwupokojowych dużych wygodnych mieszkaniach z przestronnym tarasem oraz 3 basenami na terenie kompleksu.
Nurkujemy z centrum nurkowym "Maresa" www.bluebottomdiving.es
Miejsca nurkowe to: Dwa małe wraczki łodzi rybackich w Puerto Colon na głebokości ok. 22 metrów, wrak transportowca El Condensito na głębokości ok 18m, Playa Paradiso ( płaszczki, mureny, rekiny anielskie) na głębokości ok 20 m, Jaskinie PalmMar na głębokości ok 30 m, wrak żaglowca Tabaiba na głębokości ok 30-40 m, Balito - mała stara bananera ( jaskinia, baracudy, żółwie) na głębokości ok. 15-30m, Zółwie na El Puertito na głębokości ok 10 m.
Wyżywienie we własnym zakresie.Ceny kosmicznie smieszne, zwłaszcza alkocholu :) pinta piwa 1,5 euro...
Możliwość połączenia nurkowania z kursem OWD PADI ( Instruktor tradycyjnie Paweł:)
Każdy z nurków dostaje video z zmontowanym materiałem z całego wyjazdu :)
Zapowiada się naprawdę czadowa wyprawa.Jeżeli macie jakiekolwiek pytania to nie czekajcie z nimi.Wrzucajcie na forum. Postaramy się na wszystko odpowiedzieć.

Czekamy na Wasze zgłoszenia.

cytat z...

http://ekstra.sport.pl/ekstra/1,151825,19971902,amazonski-triatlon.html?disableRedirects=true - Cały czas płynąłem za Marcinem na wynajęte...