środa, 13 marca 2013

Apetaizer smaczny ...ale danie główne...mróżonka chyba jakas:)

Odrazu jak usiedlismy w tej knajpce zaserwowano nam jak to mówi szef kuchni Apetaizer:( szef zapamiętał to trudne słowo z Tenerki:) Wszyscy wzięli sie do wtryniania i po chwili zaczeli mlaskac z lubością: jakie dobre, pyszne i cudowne...ja sie nieco zasłodziłem ( mam tą skromną przewage nad innymi konsumentami ze, znam kuchnie i jej szefa od A do Z... heheh). Uczciwie przyznaje ze sos dobrany do potrawy jest naprawde rewelacyjny...ale szef nie jest autorem ani przepisu na ten sos ani go nie upichcił.Tak to prawda on go wynalazł i oblał nim swoje danie...i mozna ( ale po co) oczywiscie dywagowac co by było gdyby nie Grubson:) Ale co tam bez zbytniej przesady... było ok, nawet bardzo ok,i nie ma w tym nic dziwnego że to się poprostu ludziom podoba.Kolorowo i tanecznie i z swieżą zajebistą poniekąd ideą ( modus vivendi szefa kuchni) odkomercjalizowania gór.
Yach Paszkiewicz ( ten od teledysków) zawsze mawiał przed kręceniem: ubieszcie sie kolorowo i pochajujcie...wywalił w ten sposób ponad 450 teledysków...działa prawda?:) Zresztą have a look:
 
Nanga Parbat 2012/13 Winter from mrufkaz on Vimeo
.
Problem w tym że po jakims czasie podano nam danie główne...

 
mniam mniam plus extreme from mrufkaz on Vimeo.
 Dokładnie pamiętam jak we dwójke z M.K znęcalismy sie nad filmami Gienieczki.Zawsze padało sakramentalne pytanie: A gdzie tu kurwa jest łojenie? Zawsze Gienia siedział,gotował,albo z cos tam z autochtonami wywijał... Teraz ja sie pytam szefa kuchni...Gdzie tu kurwa jest łojenie? Nie wszystko da sie załatwic śpiewem muzyką i kolorem. W takim miejscu, na "nagiej" górze,przydałoby sie pokazac troche prawdziwego hardcorowego łojenia, ponad ludzkiego wysiłku:) ( taki on jest )i potęgi tej góry...Nie pomyle sie za bardzo chyba, kiedy powiem że, w momencie rzeczy najwazniejszych dla tej wyprawy nie było nikogo kto by to krecił...A moze sie myle.Za rok pochajujcie na kolorowo juz nie wystarczy, trzeba bedzie ta góre zdobyć,.. chyba ze szef kuchni ma pomysł na pierwszą na swiecie, extremalną górską opere mydlaną:)

P.S M.K nie przejmuj sie tymi bzdurami, tego bloga prawie nikt nie czyta:)
luty 2013 Liczba wyświetleń: 8 318:) siemanko

a

cytat z...

http://ekstra.sport.pl/ekstra/1,151825,19971902,amazonski-triatlon.html?disableRedirects=true - Cały czas płynąłem za Marcinem na wynajęte...